Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia to prywatna instytucja kulturalna, która swoją działalność zapoczątkowała w marcu 2015 roku z inicjatywy firmy CSL. Wykupiła ona zabytkowy budynek będący częścią XIX wiecznego kompleksu rzeźni miejskiej znajdującej się na szczecińskiej wyspie Łasztownia.

Niesamowite otoczenie, rustykalne wnętrze oraz widok na Wały Chrobrego, które są niezaprzeczalną ikoną miasta, czyni z naszego budynku idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju eventów. Od koncertów, wystaw i spotkań autorskich – po konferencje, warsztaty, czy szkolenia.

Nasza działalność skupia się przede wszystkim na aranżowaniu wszelkich wydarzeń kulturalnych oraz biznesowych. Oferujemy kompleksową obsługę każdego eventu w ramach, której jesteśmy w stanie zorganizować:

 • Catering,
 • Dekorację sal
 • Nocleg w hotelach 2,3 i 4 gwiazdkowych,
 • Przejazd z/do hotelu lub z/na dworzec lub lotnisko,
 • Możliwość zorganizowania występów artystycznych podczas wydarzenia.

ATUTY

 • Duży, darmowy parking przed budynkiem,
 • Wysokiej klasy restauracja Stara Rzeźnia znajdująca się w budynku,
 • Monitoring oraz ochrona 24h,
 • Zaplecze sanitarne,
 • Winda i podjazdy dla niepełnosprawnych,
 • Kameralność i prywatność dzięki atrakcyjnej lokalizacji na wyspie Łasztownia, z niesamowitym widokiem na Wały Chrobrego.

 

W każdej sali zapewniamy bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi, klimatyzację oraz możliwość wykorzystania przez klienta własnych materiałów promocyjnych (ulotki, roll-upy itp.).

 

Posiadamy dla Państwa dyspozycji 4 różne sale: ILUZJON, GALERIA+KUBRYK, HOL, MŁODE WILKI

 

ILUZJON

Klimatyczna sala koncertowo-eventowa o powierzchni 218m2, mieszcząca 200 miejsc siedzących w ustawieniu teatralnym. Pomieszczenie wyposażone jest w: scenę modułową o wymiarach 4x6m (możliwy demontaż), krzesła, projektor multimedialny, elektryczny ekran projekcyjny z pilotem o wymiarach 4x3m, nagłośnienie konferencyjne oraz 4 mikrofony ze statywami. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji Sali, według określonych potrzeb klienta.


GALERIA+KUBRYK

Dwie, połączone przestrzenie dające łącznie 160m2 powierzchni, nadającej się idealnie jako miejsce na catering lub bankiet. Dzięki zainstalowanemu systemowi ścianki działowej, istnieje również możliwość przedzielenia Galerii i Kubryku na dwie osobne sale i wynajęcie wyłącznie jednej z nich.

Sala Kubryk Literacki jest wyposażona w projektor multimedialny i ekran. Jej otwarta przestrzeń daje klientowi swobodę własnej aranżacji, zaczynając od ustawienia mobilnych stołów i krzeseł po oświetlenie, czy też dekorację wnętrza.

HOL

Hol oraz górna galeria znajdująca się na antresoli tworzy reprezentacyjną przestrzeń z doskonałą akustyką. Miejsce to idealnie nadaje się do wykorzystania jako strefa wystawiennicza, cateringowa lub  rejestracyjna.

Dzięki systemowi wystawienniczemu w dolnej i górnej części holu istnieje możliwość montażu dodatkowych elementów reklamowych.

MŁODE WILKI 

Sala konferencyjna o powierzchni 25m2 z miejscem dla 20 osób, wyposażona w stół konferencyjny, projektor, ekran i flipchart.


Kontakt
:

Kamila Walerysiak
tel. +48 601 887 486  e-mail: kamila.walerysiak@csl.eu
Patryk Walczak
tel. .+48 609 189 500 e-mail: patryk.walczak@csl.eu

Serdecznie zapraszamy do współpracy!