Najważniejsze nazwiska w branży, najciekawsze case’y, najnowsze trendy – 9 i 10 maja Szczecin staje się stolicą polskiego marketingu. Jeszcze nigdy w naszym mieście nie było tak wiele na ten temat. Konferencja SR Marketing Trends 2019 w Starej Rzeźni w Szczecinie przeznaczona jest dla specjalistów i pasjonatów strategii, analityki i e-marketingu.

Program Marketing Trends 2019 powstał z myślą o przedsiębiorcach rozwijających swoje firmy, pracownikach działów promocji i sprzedaży, osobach zajmujących się budowaniem relacji z klientami oraz wszystkich, których fascynują trendy marketingowe i tajemnice nowoczesnej komunikacji. W ciągu dwóch dni konferencji w Starej Rzeźni przy ulicy Tadeusza Wendy 14 w Szczecinie otrzymają kompendium aktualnej wiedzy, mnóstwo informacji na temat marketingowych narzędzi i rozwiązań gotowych do wykorzystania w firmach od ręki. Jednak oprócz merytorycznej wiedzy zależy nam także na tym, aby ukazać Szczecin jako miejsce, godne odwiedzenia. Nasze miasto wciąż dynamicznie się rozwija jeśli chodzi o przedsiębiorczość oraz biznes i naszym zamysłem w trakcie organizacji konferencji było również to, aby sprowadzić do niego wydarzenia, które z jakichś powodów zatrzymały się w Poznaniu, czy Warszawie.

W trakcie konferencji poruszymy m.in. takie tematy jak:
#strategiamarketingowa #budowaniemarkiwsieci #facebookireklama #firmanainstagramie #firmanalinkedin #videomarketing #monitoringinternetu #blogowanie #podcasty #eventmarketing i wiele wiele innych.

Dokładny program przedstawimy już wkrótce.

Konferencja to także okazja do nawiązania mniej formalnych relacji i zdobycia nowych kontaktów przydatnych w prowadzeniu biznesu. Sprzyjać będzie temu nieoficjalne afterparty na pokładzie m/s „Joanna” w rejsie po Odrze.

http://marketingtrends.ckesr.pl
Zarejestruj się http://marketingtrends.ckesr.pl/rejestracja/