Zaznacz stronę
To wyjątkowy wieczór podczas którego dwie charyzmatyczne kobiety wyśpiewują co im w duszy gra w partiach solowych i w duetach a także wspierając się drugim głosem.
W programie usłyszycie Państwo oryginalne kompozycje Doroty Wasilewskiej do słów Edwarda Stachury, Dagny Ślepowrońskiej, Dariusza Wasilewskiego, Jana Jakuba Należytego i Tadeusza Kubiaka, a także evergreeny w tłumaczeniu Jana Jakuba Należytego takie jak The shadow of Your Smile, Iv got You under my skin, My funny Valentine, Im calling You, Iv dreamed of You z repertuaru Barbry Streisand ,Franka Sinatry i Nathalie Cole a także w oryginalnej wersji językowej, przepiękną piosenkę Carli Bruni.
Wokalistki nie stronią także od klasyki i aby dopełnić tę koncertową opowieść o kobiecej duszy zaśpiewają Plaisir d’Amour i Ave Maria skomponowaną przez Astora Piazzollę.
Przy fortepianie i mikrofonie: Dorota Wasilewska
Przy mikrofonie i fortepianie: Julita Kożuszek
Bilety: 40 zł przedsprzedaż/ 50 zł w dniu wydarzenia
Dorota Wasilewska
Ukończyła PSM im Fryderyka Chopina na Bednarskiej w Warszawie w klasie interpretacji piosenki. Jest laureatką II miejsca Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wroclawiu w duecie z Wieslawa Sós, oraz indywidualnego wyróżnienia .
Komponuje i aranżuje muzykę do filmów dokumentalnych, piosenek, współpracuje z teatrami przy powstawaniu spektakli muzycznych. Wydała płytę Wniebogłosy, w tym roku ukaże się jej druga, autorska płyta ”Gdy nie da się kupić miłości”. Współpracuje z artystami jako kierownik muzyczny.