01-05.06.19 / koszt: 499zł

Jak co roku – przy współpracy z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia zapraszamy do udziału w naszych wakacyjnych półkoloniach naukowych!

Nasze półkolonie to przede wszystkim świetna zabawa z robotyką, której tajniki zgłębimy z pomocą Lego® Education. Poznamy i utrwalimy zasady programowania, mechaniki i budowania interaktywnych konstrukcji. Wykonamy również szereg eksperymentów naukowych, które pozwolą dzieciom lepiej zrozumieć otaczający nas świat!

Malowniczo położona na Szczecińskiej Łasztowni Stara Rzeźnia to przepiękny obiekt o wysokim standardzie, w którym dzieci w idealnych warunkach oraz pod profesjonalną opieką będą mogły spędzać dni. Klimatyzowane pomieszczenia oraz wyżywienie zapewnione przez jedną z najlepszych szczecińskich restauracji i dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników gwarantują zadowolenie oraz przyjemnie spędzony przez dzieci czas.

Dzieci spędzą czas na budowaniu z klocków Lego®, grach i zabawach ruchowych, projektach plastycznych, eksperymentach naukowych i nie tylko! Poprzez zabawę poznają wiele zagadnień z związanych z mechaniką, fizyką, matematyką oraz chemią.

Wszystko to pod opieką doświadczonych, certyfikowanych wychowawców.

Warsztaty odbędą się w dniach 01.07-05.07.2019. Uczestników przyjmujemy od godziny 7:30 i zapewniamy opiekę do godziny 17:30.

Zapewniamy:
– opiekę do 10 godzin dziennie!
– 2 wyśmienite posiłki dziennie (śniadanie oraz obiad z deserem),
– ubezpieczenie NW i OC,
– bezpieczne i komfortowe warunki wypoczynku,
– świetną zabawę dla dzieci!

Koszt: 499zł za 5 dni pełnych zabawy, nauki i wspaniałych wrażeń.

Zapisy oraz informacje:
zapisy@robotecedu.pl
+48 604-060-614
+48 884-788-827

Wypoczynek zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty. Działamy w pełni legalnie!

Serdecznie zapraszamy!